Menu

Hero Glyphics

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hero Glyphics

Hrací Automat Hero Glyphics Online ZdarmaVýherní automat Hero Glyphic vás zavede do samotného srdce Egypta. Válce tohoto automatu jsou zobrazeny mezi obrovskými sloupy ohraničujícími vstup do chrámu. Doprovodná hudba pak tomuto výhernímu automatu zdarma přidává na napětí. Celý automat obsahuje tři válce a 9 výherních linií. Než se ale pustíte do hraní, klikněte na tlačítko ozubeného kola v levém horním rohu herní obrazovky. Otevře se před vámi nastavení, kde můžete změnit vaši hodnotu sázky na výherní linii i počet aktivovaných výherních linií. Nastavení je velmi jednoduché a provádí se pouze tlačítky + a -. Vaše výhry budou záviset na konkrétních symbolech a hodnotě vaší sázky. Znamená to, že abyste vyhráli vysoké částky, musíte také vsadit vysoké sázky. K dispozici máte i rychlou volbu pro vsazení maximální sázky. Stisknout můžete žluté tlačítko spin, potvrdit tak vaše nastavení a roztočit válce.

Hrací Automat Hero Glyphics Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu online můžete využít i funkci automatické hry, která vám umožní válce roztočit bez zastavení po předem nastavený počet her. Automatickou hru můžete také zastavit manuálně. V tomto výherním automatu narazíte na celou řadu symbolů. Jednotlivé symboly při tom zobrazují klasické a známé egyptské hieroglyfy, které mají podobu ptáka, brouka, šakala a lva. Jsou zde ale také speciální funkce. Egyptský kříž je scatter symbolem a za tři a více těchto symbolů zobrazených kdekoli na válcích vyhrajete spiny zdarma i scatter výhry. Spiny zdarma jsou nejlepší cestou k vysokým výhrám bez naprosto žádného rizika. Wild symbol tohoto automat má pak podobu oka boha Hora.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti