Menu

Heat is On

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Heat is On

Automat Heat is On Online ZdarmaHeat is On je jedním z těch nejlepších výherních automatů od vývojářské společnosti Booming Games. Tento výherní automat je neuvěřitelný a má spoustu vzrušujících funkcí. Výherní automat Heat is On zdarma má 4 válce a 25 výherních linií. Vaše sázky si při tom můžete nastavit sami. Hodnota mincí se pohybuje od 0,01 do 1,00. Nastavit si můžete také počet aktivních výherních linií. Za nejvyšší částku v hodnotě 25 mincí na vás budou čekat spiny zdarma, progresivní jackpot a expandující wild symboly.

Automat Heat is On Online Zdarma

 

Wild symbol tohoto výherního automatu zdarma má podobu hasiče. Tento symbol mohou hráči navíc zahlédnout pouze na druhém a čtvrtém válci. Jakmile se tento symbol objeví na válci, rozroste se na všechna pole daného válce a přinese vám tak mnohem více šancí na získání výher. Scatter symbolem je siréna, pomocí které dosáhnete na bonusovou hru. Stačí ji na válcích zobrazit třikrát nebo vícekrát. Vyhrát můžete celkem 30 spinů zdarma s násobiteli. Při opětovném spuštění spinů zdarma můžete očekávat 5 – 15 spinů zdarma. Jackpot tohoto automatu má hodnotu 5000 mincí a vyhrajete ho za 5 symbolů hasičského auta zobrazených na jedné aktivní výherní linii. Mimo to můžete získat 2500 mincí za pět symbolů domu a 1500 mincí za pět symbolů obětí. V tomto výherním automatu můžete jackpot vyhrát velmi jednoduše, takže je asi jasné, proč se tento výherní automat stal u hráčů jedním z nejoblíbenějších automatů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti