Menu

Do not Disturb

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Do not Disturb

Výherní Automat Do not Disturb Online ZdarmaDo Not Disturb je výherní automat zdarma, který je protkaný romantickým příběhem a mírně erotickým tématem. Ujišťujeme vás ale, že tento výherní automat zdarma vás skvěle naladí na výhry. K dispozici máte celou řadu skvělých symbolů a nenajdete jediný symbol hracích karet, který by snad celou atmosféru zkazil. Místo toho jsou zde nádherné červené rty, které vám vplatí 9 kreditů. Zlaté pozornosti vám vyplatí 15 kreditů a za různé dobroty a dortíky získáte 21 mincí. Květiny a kytice vás obdaří výhrou v hodnotě 60 kreditů a nakonec je zde láhev šampaňského, která vám přinese 75 kreditů. V tomto výherním automatu zdarma máte k dispozici hned dva speciální symboly. Prvním z nich je červené srdce, které má funkci wild symbolu. Je zabaleno ve stuze a jako ten nejhodnotnější symbol tohoto online automatu vám vyplatí 231 kreditů.

Výherní Automat Do not Disturb Online Zdarma

 

Druhým speciálním symbolem je scatter symbol, který má podobu Amorova šípu. Scatter symbol vám vyplatí 189 kreditů a pokud dokážete na válcích zobrazit tři scatter symboly najednou, spustíte bonusové spiny zdarma. Aktivováno bude 10 spinů zdarma a bude-li vám přát štěstí, můžete je ještě jednou obnovit. Zahrajete si tak dvojité spiny zdarma. Výherní automat Do Not Disturb má 9 výherních linií a jejich počet si můžete upravit podle sebe. Sázky začínají na 0,03 a dosahují až 3,00. Máte tak spoustu možností sázek. A pokud vás i toto nepřesvědčilo, tak si tento výherní automat můžete v klidu vyzkoušet nejdříve zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti