Menu

Great Eggspectations

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Great Eggspectations

Great Eggspectations Automat Online ZdarmaGreat Eggspectations je výherní automat, který je zaměřen pouze a jen na vejce. Tento výherní automat ve vás vyvolá vzpomínky na venkov, takže pokud se vám zrovna stýská po domácích zvířatech, tak si tento výherní automat rozhodně zahrajte. Na válcích na vás čeká velikonoční zajíček, skvělé pozadí a spousta zvířat. A samozřejmě zde není žádná nouze po vejcích. Určitě se vám budou také líbit doprovodné zvuky a zpívající ptáci v okolí. Jak jsme už několikrát řekli, vývojářská společnost Booming Games přesně ví, že tajemstvím dobrých a zábavných výherních automatů zdarma je skvělá doprovodná hudba. Pozadí je samozřejmě také klíčovým prvkem, který je ale mnohem jednodušší. Doprovodná hudba ale musí být v tom správném měřítku, aby byla zábavná a ne protivná. A to se jim v tomto výherním automatu skvěle podařilo.

Great Eggspectations Automat Online Zdarma

 

Vsadit si můžete od 0,03 kreditů až do 3 kreditů na jednu výherní linii. Celkem je zde 10 výherních linií, takže maximální výhra činí 30 dolarů. Když se vám podaří aktivovat spiny zdarma, tak se můžete těšit na opravdu skvělé výhry. Spiny zdarma budou odehrány automaticky, takže vám stačí pouze sledovat své výhry, které se zobrazují v levém horním rohu hrací obrazovky. Výherní automat Great Eggspectations je jedním z těch nejštědřejších výherních automatů společnosti Booming Games. Pokud tedy cítíte, že se vám u jiných výherních automatů nedaří, tak tady si užijete opravdu spoustu výher. To nejlepší na vás ale čeká při hře s maximální sázkou. Pokud můžete na každou výherní linii vsadit 3 kredity, tak na vás v tomto výherním automatu zdarma čekají opravdu zásadní výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti