Menu

Cosmic Fruit

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cosmic Fruit

Hrací Automat Cosmic Fruit Online ZdarmaAsi přemýšlíte nad tím, co to je Cosmic Fruit. Tento název ale nemůže být výstižnější. Tento hrací automat je v podstatě o ovoci ve vesmíru. Možná si také myslíte, že ovoce je asi tak stejně staré jako samotné výherní automaty zdarma. Zde dostalo ale tohle retro téma naprosto nový kabát. Cosmic Fruit je výherní automat s 20 výherními liniemi. Při pohledu na tento automat budete mít pocit, jako byste se dívali do nekonečna. Naprosto černé pozadí totiž vnáší do hry spoustu napětí. V rohu herní obrazovky narazíte na tlačítka + a -, která vám pomohou nastavit vaše sázky. Výše vašich výher v tomto automatu závisí na druhu konkrétního ovoce, ze kterého vytvoříte výherní kombinaci. Za cennější ovocné symboly získáte vyšší výhry. Zde je to ovocný chlebíček a karambola.

Hrací Automat Cosmic Fruit Online Zdarma

 

Ovocný chlebíček vám přinese více výher, protože může nahradit všechny ostatní hrací symboly. Karambola je naopak scatter symbolem. Soustřeďte se na oba dva tyto symboly, protože v tomto výherním automatu zdarma představují ten nejlepší způsob na získání peněz. Za tři a více symbolů ovocného chlebíčku aktivujete funkci výplat oběma směry. A poté teprve začne ta pravá zábava. Budete mít dvojité šance na získání výher, protože získáte výhry za výherní kombinace tvořené zleva doprava i zprava doleva. Scatter symbol na druhou stranu aktivuje spiny zdarma. Nezávisí při tom, na jaké pozici na válcích se objeví. Za tři zobrazené scatter symboly najednou aktivujete 10 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti