Menu

Desert Drag

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Desert Drag

Desert Drag Automat Online ZdarmaDesert Drag od vývojářské společnosti Booming Games je výherní automat zdarma s 5 válci a 15 výherními liniemi. Tento výherní automat je velmi živý, jakoby znázorňoval to, že byl vytvořen mladou generací vývojářů. Hráči si zde jednoduše nastaví od jedné do devíti výherních linií. Sázky na každou výherní linii musí být stejně vysoké po celou dobu hry, hráči si tak svoje výhry musí pořádně rozmyslet. V tomto automatu se výhry vyplácí oběma směry. Pokud začínáte na prvním válci, tak jsou výherní kombinace tvořeny zleva doprava, když začínáte od posledního válce tak jsou výherní kombinace tvořeny zprava doleva. Hodnota výher se pak pohybuje v rozmezí od 3 do 10 000.

Desert Drag Automat Online Zdarma

 

V tomto online výherním automatu zdarma narazíte na celou řadu různých symbolů. Symboly naprosto odpovídají danému tématu a jsou tak zde nádherné dívky, auta a vlajky. Všechny symboly jsou při tom velmi atraktivní. Wild symbol má podobu červeného auta a při vytvoření výherní kombinace vaši výhru ještě zdvojnásobí. Scatter symbol má podobu policejní houkačky a scatter výhry závisí na hodnotě vaší celkové sázky. Nejsou zde ale žádné spiny zdarma a nenarazíte ani na progresivní jackpot. Můžete využít alespoň funkci automatické hry, která vám umožní zahrát si tuto hru automaticky. V tomto případě automat sám nastavuje sázky. Tento výherní automat používá pokročilé funkce, které vám umožní nastavení všech parametrů displeje i doprovodného zvuku. Celkově se jedná o skvělou automatovou hru pro mladou generaci hráčů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti