Menu

Jackpot Giant

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jackpot Giant

Jackpot Giant Automat Online ZdarmaVýherní automat Jackpot Giant je automatem zobrazujícím sopečnou krajinu s hlavní postavou v podobě obra, který vyvolá výbuch sopky plné bankovek. Automat nabízí progresivní jackpot a jeho tématem je pohádkový příběh, který vás dokáže naprosto pohltit.

Jackpot Giant Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat se vyznačuje velmi veselou náladou. Mezi jednotlivé symboly patří pestrobarevné drahokamy a scatter symbolem je sopka. Mezi symboly se také nachází obr, který má ruce plné mincí. Tento symbol je snad tím nejpozitivnějším symbolem, který se v automatu nachází. Společnost Playtech při tvoření tohoto výherního automatu rozhodně nešetřila kreativitou a vložila do něj hned několik funkcí. V automatu je možné zahlédnout i pár filmových animací. Průběh hry je navíc velmi plynulý a hladký.

Speciální herní symboly

Tento výherní automat zahrnuje scatter symbol, zlatý wild symbol a stacked wild symbol. Při získání jackpotového scatter symbolu obra aktivujete bonusové kolo, ve kterém můžete všechny vaše výhry ztrojnásobit. Při hraní tohoto automatu se můžete rozhodnout, s jak vysokým počtem výherních linií budete hrát. Stacked wild symboly jsou spojeny s funkcí spinů zdarma, která výrazně pomůže navýšit vaše herní konto. Na konci hraní tohoto automatu se určitě budete moci těšit z vašich nádherných výher.

Výherní automat Jackpot Giant je jedním z těch nejlepších výherních automatů, které na platformě společnosti Playtech můžete najít. Automat obsahuje všechny oblíbené funkce, které kasinové automaty běžně nabízí. Patří mezi ně například wild symboly nebo obrovský progresivní jackpot.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti