Menu

1429 Uncharted Seas

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

1429 Uncharted Seas

Výherní Automat 1429 Uncharted Seas Online ZdarmaVýherní automat 1429 Uncharted Seas je inspirován mořeplavectvím a je situován na palubu jednoho korábu. Automat se konkrétně rozkládá přímo na stole námořnického kapitána, který před sebou rozvine pergamen s mapou. Na první pohled to sice není patrné, ale právě tato mapa se změní ve válce se symboly.

Výherní Automat 1429 Uncharted Seas Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců se třemi řádky a 25 nastavitelnými výherními liniemi.

Automat patří mezi ty nejúžasnější výherní automaty, které na trhu můžete najít. Pozadí mapy bylo vykresleno ve stylu starodávných map. V každém rohu herní obrazovky se nachází anděl, který fouká směrem na mořskou hladinu pro vstřícný vítr. Většina herní obrazovky je pokryta mořskou hladinou a na ní se vyobrazují jednotlivé herní symboly. Ty se ale nezobrazují na klasických válcích, jak je tomu v jiných automatech, ale přímo na mořské hladině. Automat obsahuje také animace, o které se postará expandující wild symbol v podobě mořského hada, který může klidně vyzdvihnout celou vaši loď z vody ven.

Herní symboly

Při aktivování spinů zdarma vás čeká další animace rozbouřeného moře. Najednou se ocitnete ve tmě a na mořskou hladinu se budou snášet blesky. Celá hra je doprovázena soundtrackem, který skvěle doplňuje dané téma. Při hraní se soustřeďte hlavně na scatter symboly, které vám aktivují hlavní bonusovou funkci automatu s maximálně 50 spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti