Menu

Wild Hunter

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Hunter

Automat Wild Hunter Online ZdarmaPokud jste někdy snili o tom, stát se lovci divoké zvěři, tak si rozhodně zahrajte tento výherní automat. Přenesete se do doby pravěku a budete se muset postarat o získání vašeho příštího jídla. Výherní automat Wild Hunter je dostupný na platformách společnosti Playson a jeho téma pojednává o dávné civilizaci, kdy bylo nutné jít lovit divokou zvěř pro získání jídla. Jedná se o 3D video automat s indiánským tématem, ve kterém budete moci trénovat váš způsob házení tomahavku a lovení divoké zvěře.

Automat Wild Hunter Online Zdarma

 

Hudbou tohoto výherního automatu je zvuk bubnů, ale pokud se vám doprovodná hudba líbit nebude, můžete ji kdykoli ztlumit. Automat se rozkládá na herní ploše o velikosti 5×3, která je pokryta symboly odpovídajícími tématu automatu. Úplně všechny symboly ale s tématem až tak neladí, protože jsou zde i symboly hracích karet. Mimo nich ale narazíte i na lovce, buben nebo tepee. Lovcem je muž bez košile, který je ozbrojen sekerou a jeho obličej je pomalován kmenovými znaky. Mezi další symboly patří bizon, orel a tomahavk.

Funkce výherního automatu

Na pozadí automatu můžete vidět bujně rostoucí trávu na rozsáhlé planině s dalekými kopci. Obloha se třpytí a přechází do tmavě modré barvy, což je nejlepší čas k vydání se na lov. Hodnota vašich sázek se v tomto automatu může pohybovat od 1 centu až po 20 kreditů. Wild symbolem je lovec, který nahrazuje všechny ostatní herní symboly až na tři druhy scatter symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti