Menu

Frog Grog

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Frog Grog

Výherní Automat Frog Grog Online ZdarmaFrog Grog je nejnovějším výherním automatem s jedinečným průběhem hry, který kdy byl vydán. Díky jeho speciálním bonusovým funkcím si můžete využít spoustu kouzel a výher v jednom. Automat obsahuje celkem 5 válců a 23 výherních linií. Mimo toho na vás ale čekají také padající symboly a násobitel v hodnotě až 7x. V automatu narazíte i na symbol žáby, který je wild symbolem se záhadným bonusem.

Výherní Automat Frog Grog Online Zdarma

 

Co se týče samotného výherního automatu, tak si asi žádný hráč nedovede představit, že by s žábou dokázal zažít tolik zábavy. Žáby jsou při tom velmi častou součástí pohádkových příběhů, nebo jsou také často přidávány do čarovných lektvarů. Výherní automat Frog Grog je tak naprosto nevšedním spojením s nádhernou grafikou, kde jsou na pozadí vyobrazeny různé přísady čarovných lektvarů. Jako ingredience slouží například pichlavé bodláky a zářící můry. Hráči mohou roztočit válce a získat výhry spojováním stejných symbolů lektvarů.

Vaše výhry budou záviset na celkové sázce a počtu spojených symbolů. Automat obsahuje 23 výherních linií a hráči si mohou vsadit od 0,10 do 100,00 mincí. Po nastavení sázek stačí pouze roztočit válce a čekat, které výhry se na nich objeví. Všechny možné výhry jsou vyobrazeny také v tabulce výplat.

Herní symboly

Těmi nejméně hodnotnými symboly jsou modré lektvary, které následují zelené lektvary, fialové lektvary, červené lektvary, bodláky a můry. Tou nejlepší herní funkcí jsou padající symboly. Znamená to, že po získání výhry použité symboly zmizí a budou nahrazeny novými symboly. Hráči tak mají mnohem více šancí na získání dalších a dalších výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti