Menu

More Lucky and Wild

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

More Lucky and Wild

Výherní Automat More Lucky and Wild Online ZdarmaExistuje snad nějaký hráč, který by na svoji stranu nechtěl získat trošku štěstí? Štěstí má obrovskou roli při hraní jakéhokoli výherního automatu. Ani v tomto výherním automatu to není jiné, ale s jednou jedinou výjimkou. Tento výherní automat vám přináší mnohem více štěstí a mnohem více wild symbolů. More Lucky and Wild je výherní automat zdarma od společnosti EGT, který vás nechá ochutnat výherní automaty ve starém stylu. Před vámi se objeví šťastné sedmičky a i všechny ostatní přítomné hrací symboly pro vás budou znamenat štěstí. Tento výherní automat je totiž naprosto prošpikovaný symboly, přinášejícími štěstí. Čtyřlístky a koňské podkovy působí přímo jako magnety na blahobyt. Tento výherní automat má navíc 40 výherních linií místo pouhých 20, takže je zde spousta šancí na získání výher. Soustřeďte se hlavně na symboly červené a zlaté hvězdy, protože se jedná o to nejcennější, co tento výherní automat nabízí. S jejich pomocí můžete vyhrát až 4000x hodnotu vaší sázky. A čeká na vás ještě spousta dalších výher, které proudí směrem k vám.

Výherní Automat More Lucky and Wild Online Zdarma

 

Pokud se na tento výherní automat podíváte zblízka, uvidíte, že se od ostatních automatů poněkud liší. Má spoustu obrovských výplat. Například na 5 podkov vám bude vyplacena 5000x vaše sázka. Roztočte válce s maximální sázkou a zvyšte tak vaše výhry na maximum. Podkova navíc dokáže nahradit všechny ostatní herní symboly. Pozadí tohoto výherního automatu je sytě zelené a právě tato barva, je barva peněz a bohatství. Mimo pozadí vás i všechny ostatní symboly zahrnou nadějným pocitem, který vás nakonec dovede k obrovským výhrám. Mimo to si můžete zahrát i zdvojnásobující hazardní funkci. Celkově se jedná o velmi povedený výherní automat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti