Menu

Summer Smileys

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Summer Smileys

Automat Summer Smileys Online ZdarmaVýherní automat Summer Smiley’s si můžete zahrát kdykoli a kdekoli chcete. Lze si ho totiž spustit na tabletu, notebooku nebo stolním počítači. Při hraní se navíc můžete těšit na speciální funkce, kterých tu je dostatek.

Automat Summer Smileys Online Zdarma

Je na čase trošku se zahřát a užít si letního sluníčka, kterého je ve výherním automatu Summer Smiley’s požehnaně. Tento výherní automat vám nabídne všechny aktivity, které můžete provádět na pláži. Můžete běhat nebo třeba stavět hrady z písku. Grafická stránka je jednoduchá, ale i tak na vás dokáže udělat ohromný dojem.

Zvukové efekty a doprovodná hudba byly v tomto výherním automatu zvoleny velmi šikovně. Pokud se ale stane, že by se vám hudební doprovod nezamlouval, můžete ho kdykoli vypnout. Grafická stránka používá spoustu pestrých barev, ale zároveň dodržuje celkovou jednoduchost automatu.

V tomto automatu na vás čekají standardní herní funkce, které můžete zahlédnout i v jiných automatech. Příkladem je jeho rozvržení, které zahrnuje 5 válců se třemi řádky a 30 výherními liniemi. Vaším úkolem v této automatové hře je stisknout tlačítko spin a spojovat stejné herní symboly.

I když je tento výherní automat velmi intuitivní, nebylo ponecháno nic náhodě a k dispozici máte jasně vysvětlená pravidla, které naleznete v levé části automatu.

Herní symboly

Tento výherní automat vám nabídne tři speciální symboly. Jedná se o bonusový symbol, scatter symbol a wild symbol. Wild symbol slouží jako náhrada za všechny ostatní herní symboly. Scatter symbol bude vaším klíčem ke spinům zdarma a nakonec bonusový symbol aktivuje bonusovou hru, ve které na vás čekají extra peněžní výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti