Menu

Dragons Revenge

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dragons Revenge

Výherní Automat Dragons Revenge Online ZdarmaVýherní automat Dragon’s Revenge vám představuje jedno z těch nejznámějších mýtických stvoření všech dob. Pokud budete mít dostatek štěstí, tak vám do kapsy nasypou spoustu zlatých mincí. Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 10 nastavitelných výherních linií, které vás přenesou do bájné země, ve které vládnou draci a ochraňují své neskutečné poklady.

Výherní Automat Dragons Revenge Online Zdarma

 

Je na čase prohlédnout si dračí sluj a zjistit, kde vlastně draci své poklady ukrývají. Za tuto prohlídku můžete zaplatit například 1,00 minci na každé zatočení nebo třeba rovných 100,00 mincí. Tento výherní automat obsahuje spoustu speciálních funkcí, jako jsou například re-spiny, expandující wild symboly a obyčejné wild symboly. Jackpot tohoto automatu má hodnotu 2500 dolarů a získáte ho právě za spojení wild symbolů. Pokud se necítíte hned na hraní naostro, můžete si tento výherní automat zahrát ve zkušební verzi zdarma. Pokud ale chcete opravdu vyhrát, musíte do hry vsadit opravdové peníze.

Jakmile si tento výherní automat spustíte, uchvátí vás jeho neuvěřitelný design. Celý tento výherní automat je plný vznášejících se zemí, ostrůvků a zlatých pokladů plných zlatých mincí. Jednotlivé symboly se vznáší na obloze a válce jsou průhledné. Díky tomu mohou hráči obdivovat nádherné herní prostředí po celou dobu hraní.

Herní symboly

Symboly tohoto automatu zahrnují červené draky, zlaté vázy, mapy pokladů, zlaté mince, štíty, zelené dračí oči, meče, červené dračí oči, knihy a zlaté koruny. Zůstatek vašeho herního účtu je zobrazen v levém dolním rohu herní obrazovky a na opačné straně se nachází hodnota vaše celkové sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti