Menu

Hunting Party

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hunting Party

Hunting Party Automat Online ZdarmaVýherní automat Hunting Party představuje přesně ten typ automatových her, ve kterých se vývojáři soustředili hlavně na jeho vzhled a třpyt. Na přírodu a divoká zvířata již tolik pozornosti nezbylo.

Hunting Party Automat Online Zdarma

 

Na pozadí tohoto výherního automatu je blankytně modrá obloha, která zabírá téměř celé pozadí, ale na části obrazovky se nachází i zelená louka s lesem a stopami od vozidla. Právě probíhá lovecká sezóna, což vlastně oznamuje i jeden z dřevěných nápisů. Jednotlivé výherní kombinace jsou pak spojeny jakoby výstřely, které byly provedeny v různých směrech.

Téma výherního automatu Hunting Party je chytlavé a to podporují i jednotlivé symboly. Mezi ně patří z jedné částky klasické symboly hracích karet a z druhé části se jedná o symboly spojené s tématem. Symboly hracích karet jsou ale sladěné s tématem alespoň svým vzhledem, protože vypadají jako dřevěné.

Herní symboly

Tematické symboly tohoto automatu zahrnují psa, loveckou zbraň, divokou kachnu a obrovského medvěda. Všechny tyto symboly vám na válcích automatu uspořádají pořádnou loveckou párty.

Tvůrci tohoto výherního automatu si jsou naprosto vědomí toho, že vytvořit výherní automat s minimálními pravidly umožní hráčům získat maximální prožitek.

Ovládací prvky automatu jsou proto rozděleny na dvě části. Na pravé straně narazíte na celkovou výhru, automatickou hru a účetní zůstatek. Levá strana slouží k nastavení celkové sázky. Uprostřed se nachází tlačítko spin pro roztočení válců.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti