Menu

Kangaliens

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Kangaliens

Hrací Automat Kangaliens Online ZdarmaSpousta hráčů miluje různé netradiční spojení témat, které dohromady vytvoří naprosto jedinečný a nečekaný celek. V tomto případě se jedná o celek, který je mimo jiné opravdu šílený.

Hrací Automat Kangaliens Online Zdarma

 

Výherní automat Kangaliens je opravdovým uměleckým dílem. Hlavní příběh vypráví o tom, že je svět napaden vetřelci z vesmíru a jediní, kdo ho mohou zachránit, jsou klokani. Pozadí automatu je zvláštní a spojuje v podstatě dva odlišné světy. Na levé straně je část světa se spoustou zeleně, rostlin a stromů. Na pravé straně se nachází svět s pouštní přírodou plnou vyprahlé půdy, kde přistáli mimozemšťané. Vypadá to, jakoby se mimozemšťané snažili přejít na tu zelenou část světa, tak si tento hrací automat neváhejte zahrát a zjistěte, jak to celé dopadne.

Herní symboly

Na válcích se nachází hned několik různých symbolů, se kterými si hráči mohou zahrát. Mezi nimi se nachází i tradiční symboly hracích karet, které jsou ale spojeny s tématem a s nimi jsou vyobrazeny i klokani nebo mimozemšťané. Setkat se tak můžete s dospělými klokany, mimozemskými miminky, malinkatými klokánky, želvami a škorpióny. Design všech zvířátek je naprosto dokonalý a mazlivý a všechny hráče si dostane během jednoho okamžiku.

Funkce automatu

Tento výherní automat má velmi silný soundtrack, který zahrnuje chytlavou melodii s jemným doprovodem na kytaru a bude vás doprovázet vždy při točení válci. I s tímto neuvěřitelně zvláštním tématem vám bude soundtrack připadat přátelsky známý.

Součástí výherního automatu Kangalien je i wild symbol, který může vypadat na první pohled odstrašujícím dojmem, ale nezapomeňte, že dokáže nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvořit více výherních kombinací. Ceny jednotlivých výherních kombinací pak naleznete v tabulce výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti