Menu

Gods Temple

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gods Temple

Výherní Automat Gods Temple Online ZdarmaVýherní automat God’s Temple je dalším výherním automatem, jehož téma bylo inspirováno starověkým Egyptem a jeho typickými pyramidami. Právě pyramidami se nechal tento výherní automat inspirovat opravdu hodně, protože jeho válce v podstatě vytváří tvar jedné pyramidy. K dispozici budete mít celkem 6 válců a 64 výherních linií. Navíc byl tento výherní automat obdařen celou řadou speciálních funkcí, které zahrnují spiny zdarma, scatter výhry a wild symboly.

Výherní Automat Gods Temple Online Zdarma

 

Tento výherní automat nepřináší nijak originální téma, ale způsob hraní je rozhodně něčím neobvyklým. Hráči zde tak budou mít spoustu šancí na tvoření výherních kombinací a získání dodatečných odměn.

Herní symboly

Starověký Egypt patří mezi jedno z těch nejpopulárnějších témat, které jsou u výherních automatů vyhledávány. Už samotné téma by přilákalo spoustu hráčů, protože vyzařuje skvělé spojení bohatství, prospěchu, tajemnosti a historie. Jak byste mohli očekávat i u ostatních výherních automatů, narazíte zde na symboly nilského kříže, božího oka a slunce. Navíc jsou zde přidáni někteří bohové, se kterými se můžete setkat pouze v posmrtném životě. Nádhernou řadu symbolů zakončuje bůh Horus neboli člověk s ptačí hlavou.

Sestavení jednotlivých válců je poněkud neobvyklé, ale zbytek hry je celkem standardní a podobá se tak všem ostatním egyptsky laděným výherním automatům. Oproti nim vám ale tento výherní automat v průběhu hry nabídne mnohem více zajímavých převratů. Šest válců tohoto výherního automatu se liší jeden od druhého. První válec totiž obsahuje pouze dva symboly, druhý obsahuje tři symboly, třetí válec obsahuje čtyři symboly, atd.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti