Menu

Farmer Jack

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Farmer Jack

Farmer Jack je klasickým video automatem, který zobrazuje tradiční prostředí farmy s typickými domácími zvířaty a nekonečnými lány polí. Automat se skládá z 5 válců, 4 řádků a aktivovat můžete 1, 10, 20, 30 nebo 40 výherních linií. V tomto výherním automatu na vás čekají speciální funkce, jako je například wild symbol (farmář Jack), bonusový scatter symbol (trakař), bonusové spiny zdarma a násobitel výher.

Pravidla automatu Farmer Jack Zdarma

Tuto automatovou hru od E-Gamingu si můžete zahrát pouze s dostatečným herním kreditem. Vaši sázku nastavíte pomocí ovládacího tlačítka BET. Sázka bude poté zobrazena v příslušném poli na ovládacím panelu a tato částka bude následně při každém zatočení odečtena z vašeho celkového kreditu. Hru zahájíte tlačítkem START nebo tlačítkem AUTOPLAY, které aktivuje režim automatické hry. Hráč může také roztočit válce kliknutím myší kdekoli v hracím poli. Pokud se po zastavení roztočených válců na hracím poli objeví výherní kombinace, bude vám vyplacena výhra odpovídající této výherní kombinaci a aktuální sázce.Pokud se na válcích neobjeví žádná výherní kombinace, je dané kolo ukončeno a hráč může zahájit kolo další.

Průběh hry

K vytvoření výherních kombinací je nutné spojit alespoň tři stejné symboly, které se musí nacházet na sousedních válcích počínaje válcem nejvíce vlevo. Výhry budou vyplaceny pouze za výherní kombinace umístěné na aktivní výherní linii. Všechny výhry se vyplácí ve směru zleva doprava. Na každé výherní linii vám bude vyplacena pouze ta nejvyšší dosažená výhra.

Speciální funkce automatu Farmer Jack

Wild symbol

Wild symbol (farmář Jack) nahrazuje všechny ostatní hrací symboly mimo bonusového scatter symbolu (trakař), ale pouze když tvoří součást výherní kombinace alespoň na jedné ze 40 výherních liniích.

Spiny zdarma  (bonusová funkce)

Bonusový scatter symbol (trakař) se objevuje pouze na druhém, třetím a čtvrtém válci. Tři bonusové scatter symboly zobrazené na jakékoli pozici na těchto válcích aktivují 5 bonusových spinů zdarma. Všechny výhry získané v rámci bonusové hry jsou automaticky sečteny a na konci bonusové hry jsou připsány na hráčský účet. Během bonusové hry můžete vyhrát dodatečných 5 spinů zdarma. Bonusové spiny zdarma budou odehrány se stejnou sázkou a stejným počtem aktivních výherních linií, které byly nastaveny při jejich spuštění.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti