Menu

Fruit Jack

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruit Jack

Fruit Jack Automat Zdarma OnlineFruit Jack je video automatem s pěti válci, 4 řádky a 40 výherními liniemi. Tento výherní automat Egaming Multiotto obsahuje speciální funkce, jako je wild symbol (Jack v krabici), bonusový scatter symbol (dárková krabice), záhadný symbol (šťastná hvězda) s náhodnou výhrou a bonusové spiny zdarma.

Pravidla automatu Fruit Jack

Tuto automatovou hru si můžete zahrát pouze s dostatečným herním kreditem. Vaši sázku nastavíte pomocí ovládacího tlačítka BET. Sázka bude poté zobrazena v příslušném poli na ovládacím panelu a tato částka bude následně při každém zatočení odečtena z vašeho celkového kreditu. Hru zahájíte tlačítkem START nebo tlačítkem AUTOPLAY, které aktivuje režim automatické hry.Hráč může také roztočit válce kliknutím myší kdekoli v hracím poli. Pokud se po zastavení roztočených válců na hracím poli objeví výherní kombinace, bude vám vyplacena výhra odpovídající této výherní kombinaci a aktuální sázce.Pokud se na válcích neobjeví žádná výherní kombinace, je dané kolo ukončeno a hráč může zahájit kolo další.

Průběh hry

Pro vytvoření výherní kombinace je nutné spojit alespoň tři stejné symboly nacházející se alespoň na jedné ze 40 výherních linií na sousedních válcích, počínaje válcem nejvíce vlevo. Všechny výherní kombinace se vyplácí zleva doprava a na každé výherní linii vám bude vyplacena pouze ta nejvyšší dosažená výhra.

Speciální funkce Fruit Jack Automatu

Wild symbol

Wild symbol (Jack v krabici) nahrazuje všechny ostatní symboly na válcích mimo bonusového scatter symbolu (dárková krabice), a pouze pokud je wild symbol součástí výherní kombinace na alespoň jedné ze 40 výherních linií.

Spiny zdarma  (bonusová funkce)

Bonusový scatter symbol (dárková krabice) se může objevit na jakémkoli válci. Bonusovou hru se spiny zdarma je možné aktivovat zobrazením alespoň tří scatter symbolů kdekoli na válcích. Počet získaných spinů zdarma závisí na počtu zobrazených scatter symbolů. Za tři scatter symboly získáte 10 spinů zdarma. 4 scatter symboly aktivují 20 spinů zdarma a 5 scatter symbolů aktivuje 30 spinů zdarma. Všechny výhry získané v rámci bonusové hry jsou automaticky sečteny a na konci bonusové hry jsou připsány na hráčský účet. Během bonusových spinů zdarma můžete získat další bonusové spiny zdarma, jejichž počet závisí na počtu zobrazených scatter symbolů. Bonusové spiny zdarma budou odehrány se stejnou sázkou a stejným počtem aktivních výherních linií, které byly nastaveny při jejich spuštění.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti