Menu

Jewel Box

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Jewel Box

Hrací Automat Jewel Box Zdarma OnlineVětšina hracích automatů od Play’N’Go mají vytříbenou grafiku, ale hra Jewel Box ji posunuje na naprosto jinou úroveň. Jedná se o hrací automat s diamantovou tématikou, takže použitý rozptyl a osvětlení vám zajišťují téměř fotograficky reálné symboly. Jewel box představuje jednoduchý hrací automat s jediným bonusem, kterým je slepý výběr ceny (na základě šperkových krabiček). Aby byla hra trošku zajímavější, obsahuje také různé obměny v jejím průběhu. První z nich je, že symboly jsou spojené a objevují se ve velkých skupinách. Dále jsou to výhry, které jsou vypláceny za stejné sousedící symboly objevující se na hrací linii, ale nezáleží na tom, zda začínají hned na prvním sloupci. K tomu všemu se ve hře ještě vyskytují wild symboly, které tu zastupují násobitele. Mohou tak zdvojnásobit nebo až zpětinásobit výhru obdrženou za hrací kombinaci, které jsou součástí.

Hrací Automat Jewel Box Zdarma Online

 

Navíc k téměř reálně zobrazeným symbolům drahých kamenů má i zbytek hracího automatu pěkné grafické prvky. Pozadí je podobné fialovému hedvábí, které se používá do krabiček se šperky. Prsteny, šňůry s perlami a náušnice jsou také vyobrazeny opravdu nádherně. Když jsou diamanty součástí hrací kombinace, tak se začnou třpytit a otáčet. Doprovodná hudba je počítačově vytvořená a zní pouze při roztáčení válců. Výhru pak doprovází krátké tóny, jejichž intenzita záleží na výši vyhrané částky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti