Menu

Jazz of New Orleans

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jazz of New Orleans

Výherní Automat Jazz of New Orleans Online ZdarmaUrčitě se nejedná o jediný jazzově laděný výherní automat online (Jazz Time od společnosti PlayTech je možná známější), ale i tak je rozhodně výjimečný. Čeho si na této hře od Play’N’Go ihned všimnete, je jazzová znělka, která má více hlasů s různými nástroji, které se mezi sebou střídají ve vedení. Mimo hudební stránku má tato hra spoustu jiných zajímavých věcí. Například je tu jedinečná bonusová hra slepého výběru, která vede k volné hře. Tomu všemu nasazuje korunu možnost výhry progresivního jackpotu se třemi různými úrovněmi. Co je neobvyklé, je pouhých pět výherních linií. V žádném případě se mi ale nezdálo, že by to zábavnosti této hry nějak uškodilo.

Výherní Automat Jazz of New Orleans Online Zdarma

 

Grafická stránka je velmi bohatá, až může připadat i trošku přeplácaně. Hra je zasazena do nočního New Orleans, které je velmi detailně provedené. Naleznete zde klasické obrázky, jako je zpěvák, saxofonista, whisky, a pohled na ulici Bourbon Street. Dokonce se tu prezentuje slavné mořské jídlo tohoto města v podobě kraba na talíři. Jedním z těch hlavních důvodů pro hraní této hry je její hudební stránka. Od tlumených basových tónů na pozadí až po veselé swingové melodie, které hrají při točení válců. Během bonusové hry dojde k její změně a intenzita muziky přejde na úplně jinou úroveň.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti