Menu

Scandinavian Babes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Scandinavian Babes

Hrací Automat Scandinavian Babes Zdarma OnlineTento výherní automat má úžasné úvodní video, které ukazuje blonďaté tanečnice, bohatou produkci a spoustu holé kůže. Řekl bych, že po tomto videu je samotný výherní automat trošku zklamáním. Nicméně se stále jedná o solidní hru, která obsahuje 2 bonusové funkce. I když ani tím podle mě svůj úvod nijak nedožene. Setkáte se tu s 5 válci, 15 výherními liniemi a mnoha oblíbenými funkcemi od Play’N’Go, jako je například slepý výběr z možností a bonusová volná hra.

Hrací Automat Scandinavian Babes Zdarma Online

 

Grafika je troufalá a pompézní, ale není ničím příliš atraktivní. Hlavními symboly jsou zde sexy dívky a naleznete zde dvě blondýnky, dvě brunetky a jednu zrzku. Jejich symboly se někdy změní na stacked symboly a poskytnou vám tak možnost získat několik výher najednou. Symboly hracích karet mají čistý a moderní vzhled. Během hlavní hry jsou animace poměrně limitované, to se ale změní, když se vám podaří získat některý bonus.
Slepý výběr z možností je celkem jednoduchý, musíte si pouze vybrat jednu ze tří tanečnic a vyhráváte. U volné hry se první a poslední válec změní na wild válce. Budete tak mít mnohem více šancí sesbírat významnou výhru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti