Menu

Riches of Ra

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Riches of Ra

Hrací Automat Riches of Ra Online ZdarmaRiches of Ra je hracím automatem navrženým a vytvořeným společností Play’N’Go. Má Egyptskou tématiku (podobně jako hrací automat Cleopatra) a můžete si ho zahrát jak za reálné peníze, tak i v demo režimu. Tou nejúžasnější věcí na hře Riches of Ra je ale jackpot. Procento návratnosti k hráčům nabízené touto hrou je opravdu vysoko nad průměrem. Hra vám poskytne spoustu bonusových kol, volná zatočení a výher v hotovosti. Použité symboly odkazují na Egypt a jeho kulturu. Mezi symboly hracích karet (které jsou pro automaty od Play’N’Go velmi běžné) zde naleznete kříž života Ankh a Scaraba.

Hrací Automat Riches of Ra Online Zdarma

 

Hrací automat Riches of Ra je atraktivní pro hráče z celého světa z mnoha důvodů. Hlavním jsou však výplaty, díky kterým je tato hra od Play’N’Go zvláště zajímavá. Pokud patříte mezi hráče s vysokým rozpočtem, je pro vás Riches of Ra ideálním způsobem, jak vyhrát nějaké peníze a zároveň se pobavit. Jedná se o automat s více hracími liniemi a hráči si mohou sami nastavit výši jejich sázek v závislosti na jejich možnostech. Dostupných je 15 hracích linií a výše sázek se pohybuje od pouhého jednoho centu až po 25 centů. Na každou aktivní hrací linii můžete vsadit od jedné do pěti mincí.

No comments

Napsat komentář