Menu

Riches of Ra

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Riches of Ra

Hrací Automat Riches of Ra Online ZdarmaRiches of Ra je hracím automatem navrženým a vytvořeným společností Play’N’Go. Má Egyptskou tématiku (podobně jako hrací automat Cleopatra) a můžete si ho zahrát jak za reálné peníze, tak i v demo režimu. Tou nejúžasnější věcí na hře Riches of Ra je ale jackpot. Procento návratnosti k hráčům nabízené touto hrou je opravdu vysoko nad průměrem. Hra vám poskytne spoustu bonusových kol, volná zatočení a výher v hotovosti. Použité symboly odkazují na Egypt a jeho kulturu. Mezi symboly hracích karet (které jsou pro automaty od Play’N’Go velmi běžné) zde naleznete kříž života Ankh a Scaraba.

Hrací Automat Riches of Ra Online Zdarma

 

Hrací automat Riches of Ra je atraktivní pro hráče z celého světa z mnoha důvodů. Hlavním jsou však výplaty, díky kterým je tato hra od Play’N’Go zvláště zajímavá. Pokud patříte mezi hráče s vysokým rozpočtem, je pro vás Riches of Ra ideálním způsobem, jak vyhrát nějaké peníze a zároveň se pobavit. Jedná se o automat s více hracími liniemi a hráči si mohou sami nastavit výši jejich sázek v závislosti na jejich možnostech. Dostupných je 15 hracích linií a výše sázek se pohybuje od pouhého jednoho centu až po 25 centů. Na každou aktivní hrací linii můžete vsadit od jedné do pěti mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti