Menu

Miles Bellhouse Curious Machine

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Miles Bellhouse Curious Machine

Výherní Automat Miles Bellhouse Curious Machine Online ZdarmaThe Curious Machine je 3D výherní automat od společnosti Betsoft. Jeho celý název zní Miles Bellhouse and his Curious Machine a je stejně tak zábavný jako lukrativní. Téma hry vypráví o šíleném vědci a jeho vynálezu, podivném stroji, který vás dokáže přenést zpět v čase.

Výherní Automat Miles Bellhouse Curious Machine Online Zdarma

 

The Curious Machine je pětiválcový 3D výherní automat se 30 výherními liniemi a celou řadou vzrušujících funkcí. Naleznete zde wild symboly, scatter symboly a bonusové symboly. Dále zde můžete potkat symboly tohoto podivného stroje, města budoucnosti, ovladačů, nákresu stroje, hodin, drobného robota (ten je asistentem vynálezce) a samotného Milese Bellhouse. Narazíte také na bonusový Vortex wild symbol, který nahrazuje všechny ostatní symboly a pomáhá tak vytvářet výherní kombinace. Dalším bonusovým symbolem je dinosaurus, který spouští bonusovou cestu do minulosti a třetím bonusovým symbolem je obrázek ovládacích tlačítek stroje.

Excelentní grafika, animace a zvukové efekty, které doprovází každé roztočení válců, perfektně sedí k danému tématu. Pokud hledáte opravdu zábavnou hru, tak je tento výherní automat tou skvělou volbou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti