Menu

88 Riches

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

88 Riches

Výherní Automat 88 Riches Online Zdarma88 Riches je úžasným výherním automatem zdarma, který vytvořila vývojářská společnost Game Art Software. Tento výjimečný hrací automat byl inspirován starověkou a velmi bohatou čínskou kulturou. Naprosto vše, včetně grafické stránky, animací a symbolů, je nějak spojeno s tématem tohoto automatu. V podstatě se ale jedná o pětiválec s 50 fixními výherními liniemi. Zároveň je to ale výherní automat vhodný pro drobné sázkaře. Nejvyšší dovolená sázka je stanovena na 5. I když se ale jedná o automat s nízkými sázkami, jeho výhry jsou obrovské. Čeká na vás výhra v hodnotě až 10 000 mincí, což je naprosto neuvěřitelná částka. V čínské kultuře je číslo 88 považováno za velmi zvláštní číslo. Číslu 88 připisují Číňané zvláštní vlastnosti, stejné, jako jsou v západní kultuře přiděleny číslu 7. Věří, že jim toto číslo může přinést štěstí a bohatství.

Výherní Automat 88 Riches Online Zdarma

 

Tento velmi speciální automat je vytvořen právě tak, aby do světa výherních automatů přinesl více štěstí a okázalosti. Mimo to jsou téměř všechny symboly tohoto automatu spojeny se štěstím a bohatou čínskou kulturou. Mezi ty nejštědřejší a nejmocnější herní symboly patří symbol zlatého draka, který je wild symbolem a symbol jing jang, který je scatter symbolem. Tento výherní automat vyplácí výhry mnohem častěji než ostatní moderní automaty zdarma. Hodnota sázek činí od 0,01 do 0,5 a automat je tak dostupný hráčům všech úrovní, dokonce i nováčkům ve světě výherních automatů. V tomto automatu zdarma se nezapomnělo ani na spiny zdarma, které můžete aktivovat pomocí scatter symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti