Menu

Cherry Bomb

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cherry Bomb

Hrací Automat Cherry Bomb Online ZdarmaZapomeňte na fiktivní kasina a výherní automaty. Tento výherní automat zdarma vás totiž přenese přímo doprostřed džungle a obklopí vás nádhernou zelení. Výherní automat Cherry Bomb vám nabízí 5 válců s 10 výherními liniemi. K nastavení výše vašich sázek můžete použít tlačítka + a -. Když ale stisknete tlačítko ozubeného kolečka, které je umístěno v levém horním rohu, otevřete zvláštní nastavení. Toto nastavení můžete během hraní upravit, kolikrát chcete. Hodnota vašich výher bude záviset na konkrétních symbolech, ze kterých vytvoříte výherní kombinaci a na hodnotě vaší sázky.

Hrací Automat Cherry Bomb Online Zdarma

 

K zahájení hry na tomto výherním automatu zdarma stačí stisknout tlačítko spin. Po získání výhry si můžete dobrovolně zahrát dostupnou mini hazardní hru. Vyberte si jeden z ovocných symbolů a roztočte bonusové kolo štěstí. Pokud budete mít štěstí, vaši výhru dokážete zdvojnásobit. Pamatujte si ale, že při špatném odhadu budete přesunuti zpět do základní hry. Buďte proto opatrní. Další možností je aktivování režimu automatické hry. V tomto režimu spustíte válce automaticky po předem nastavený počet her. Je to skvělá možnost v případě, že nechcete vaši hru ničím přerušovat. V tomto výherním automatu se nachází celkem osm základních hracích symbolů a jeden je chutnější než ten druhý. Třešně mají v tomto výherním automatu funkci wild symbolu a mohou tak nahrazovat všechny ostatní hrací symboly a vytvářet dodatečné výherní kombinace. Scatter symbol také nesmí chybět. V tomto automatu má podobu švestky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti