Menu

Hot Africa

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Hot Africa

Automat Hot Africa Online ZdarmaHot Africa je výherním automatem, ve kterém byste se na jeho 5 válcích měli setkat se spoustou divokých zvířat. Pravdou je, že výhry zde opravdu získáte za výherní kombinace tvořené těmito majestátními bestiemi, ale například spiny zdarma aktivujete zobrazením symbolu s vysokými horami. Wild symbol má pak podobu pestrobarevné masky, která vám pomůže doplňovat výherní linie.

Automat Hot Africa Online Zdarma

 

Prašivé a horké africké pláně se rozkládají po celé herní obrazovce a hráčům tak nabízí výjimečnou podívanou na autentickou africkou přírodu. Nádherným doplňkem je i blankytně modrá obloha. Pomocí ovládacího panelu budete moci řídit vaše sázky, které se mohou pohybovat od 0,20 až do 100,00 mincí na jedno zatočení. Standardní výherní kombinace se tvoří ve směru zleva doprava a obsahují alespoň tři stejné symboly.

Další velmi důležitou funkcí tohoto hracího automatu online je automatická hra, kterou můžete využít, pokud budete unaveni válci točit manuálně. Naprosto vše v tomto automatu bylo sladěné s tématem, a to platí i pro klasické symboly hracích karet. Dalšími symboly jsou žirafy, gazely, sloni a lvi. Nejlepší výhry ale získáte za wild symbol masky, který vám na úplnou výherní linii vyplatí 250x hodnotu vaší sázky.

Symbol hory je scatter symbol, který vás dovede ke spinům zdarma. Hráči mohou získat několik spinů zdarma, při kterých budou všechny výhry navíc zdvojnásobeny. V rámci spinů zdarma bude aktivní dodatečný wild symbol v podobě mapy Afriky, který se ale může objevit pouze na prostředním válci. Pokud tento wild symbol použijete pro vytvoření výherní kombinace, tak bude její hodnota vynásobena 4x nebo 8x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti