Menu

Mermaid Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mermaid Gold

Automat Mermaid Gold Online ZdarmaVýherní automat Mermaid Gold je hrou, která obsahuje spoustu pokladů skrytých ve vlnách všech moří a oceánů. V tomto automatu budete mít možnost setkat se s nádhernou mořskou pannou, která vám k těmto pokladům ukáže cestu. Tento kouzelný výherní automat obsahuje celkem 5 válců se třemi řádky a 25 výherními liniemi. Tuto nádhernou mořskou pannu můžete následovat do neznámých hlubin oceánů, kde na vás čekají nevídané poklady a bohatství zde utopená za spoustu let.

Automat Mermaid Gold Online Zdarma

S mořskou pannou se můžete ponořit do mořských hlubin a dosáhnout tak na opravdové poklady. Za tři stejné symboly zobrazené na aktivní výherní linii počínaje válcem nejvíce vlevo získáte výhry. Ve hře jsou nicméně i speciální symboly, které vám pomohou vaše výhry ještě zvýšit.

Truhlice je symbolem vyplácejícím spiny zdarma. Za 3 tyto symboly zobrazené kdekoli na válcích aktivujete bonusovou hru právě se spiny zdarma. Mořská panna je také důležitým symbolem. Tento symbol vám pomůže dotvořit neúplné výherní kombinace tím, že nahradí všechny ostatní herní symboly tohoto online automatu.

Jak hrát

Legenda praví, že když potkáte mořskou pannu a ona se do vás zamiluje, tak si vás vezme pod mořskou hladinu s ní a zahrne vás bohatstvím. Právě toto můžete v tomto výherním automatu zažít na vlastní kůži. Tento výherní automat si můžete zahrát úplně zdarma a také bez žádných zbytečných registrací nebo stahování. Automatu si ale skvěle užijete i při hře s opravdovými penězi a reálnými výhrami.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti