Menu

Fortune Panda

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fortune Panda

Fortune Panda Automat Online ZdarmaGameArt je tím nejpopulárnějším vývojářem výherním automatů zdarma s asijským tématem. Výherní automat Fortune Panda zdarma je rozhodně jedním z těch nejlepších výherních automatů zdarma, které jsou inspirované čínskou divokou přírodou. Již podle názvu je ale naprosto jasné, že tento výherní automat je zaměřen převážně na pandy než na jiná divoká zvířata. Jak je nám všem známo, pandy jsou jedním z těch nejroztomilejších druhů z celé říše zvířat a tvůrce tohoto automatu odvedl opravdu výjimečně dobrou práci při vyjádření této roztomilosti na válcích tohoto automatu. Mimo to ale tento výherní automat zdarma hráčům také umožňuje vyhrát spoustu vzrušujících cen. Na pozadí tohoto nádherného automatu je vyobrazen čínský bambusový les.

Fortune Panda Automat Online Zdarma

 

Právě takový les je přirozeným prostředím pand a je tak jasné, že se jedná o to nejvhodnější pozadí tohoto automatu. Mimo to jsou s tímto tématem propojeny také animace, grafická stránka a další mediální prvky. Jedná se ale také o velmi jednoduchou automatovou hru, kterou si mohou naplno užít i naprostí nováčci v herním průmyslu. Automat Fortune Panda má celkem 5 válců a 50 fixních výherních linií. Tak vysoký počet výherních linií je skvělý, protože vám přináší vyšší šance na získání výher. Ve hře narazíte celkem na dva druhy symbolů. Prvním z nich jsou symboly s nižší hodnotou, které zahrnují klasické symboly. Dalším druhem jsou symboly spojené s tématem, které také nabízí mnohem vyšší výhry. Těmi nejdůležitějšími symboly jsou wild symboly a scatter symboly. Právě tyto symboly vám přinesou vysoké výhry a zároveň vám otevřou dveře k dalším příležitostem k získání vysokých výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti