Menu

Tycoons

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Tycoons

Automat Tycoons Online ZdarmaA je tu další zajímavý výherní automat se vzrušujícím tématem od společnosti Betsoft. Tycoons je 3D výherní automat, který vám představí několik magnátů užívajících si svůj luxusní životní styl. Vizuální stránka automatu a jeho symboly spolu s doprovodnou hudbou byly vývojářským týmem společnosti Betsoft vybrány opravdu pečlivě, aby hráčům zajistili maximální herní zážitky. Nejlepší na tomto automatu ale je, že je propojen s progresivním jackpotem, který je opravdu vysoký.

Automat Tycoons Online Zdarma

 

Výherní automat Tycoons má 5 válců a 30 výherních linií spolu s několika speciálními funkcemi. Symboly této hry znázorňují peníze, bohatství a vznešenost života magnátů z celého světa. Můžete se tak setkat se symboly bohatého obchodníka, majetné vdovy, zámožného šejka, láhve se šampaňským, balíčky bankovek, zlatými cihlami, Ferrari, šekovými knížkami, zlatými kreditními kartami, kufříkem s penězi, atd.V současné době si tento skvělý 3D výherní automat společnosti Betsoft můžete zahrát pouze přes online kasina a není dostpný na mobilních platformách. Nezáleží na tom, zda hledáte hru pouze pro vaše pobavení nebo pro získání opravdu vysokých výher. Výherní automat Tycoons pro vás bude vždy skvělou volbou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti