Menu

Under the Bed

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Under the Bed

Hrací Automat Under the Bed Online ZdarmaUž jste někdy přemýšleli, co se v noci nachází pod vaší postelí? Jako děti jste se možná báli vůbec na to pomyslet, protože jste si mysleli, že tam jsou příšery. Nyní ale pod vaší postelí můžete najít skvělé výhry. Společnost Betsoft vydala vzrušující 3D výherní automat s názvem Under the Bed, kterou si můžete zahrát online ve všech kasinech, které používají Betsoft Gaming Software. Téma hry je sice velmi jednoduché, ale týká se asi všech lidí na světě.

Hrací Automat Under the Bed Online Zdarma

 

Under the Bed je pětiválcovým automatem se 30 výherními liniemi a několika bonusovými funkcemi. 3D animace a symboly dělají z výherního automatu Under the Bed roztomilou záležitost s dobrými výplatami. Symboly zde představují sourozence Jesse a Jane, kteří se snaží porazit příšery nacházející se pod jejich postelí. Další symboly v této hře jsou příšery, které se náramně podobají těm z filmu Příšerky s.r.o. Dále narazíte na lampičku, okno a prostor pod postelí. Bonusovými symboly jsou postel a dveře. S tímto výherním automatem společnost Betsoft opět potvrdila svoji kvalitu při vytváření online her a jedinečnost použitého tématu se zkrátka nedá zapřít.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti