Menu

Riches from the Deep

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Riches from the Deep

Automat Riches from the Deep Online Zdarma
Riches from the Deep je jedním z nejlepších a nejoblíbenějších výherních automatů zdarma, který je mezi výherními automaty s mořským tématem na trhu dostupný. Tento úžasný výherní automat zdarma vytvořila společnost BF Games a jedná se o video automat, který obsahuje 5 válců, 3 řádky a 20 exkluzivních výherních linií, které máte plně k dispozici. Vaším opravdu jednoduchým cílem v tomto výherním automatu je spojit co nejvíce stejných symbolů na aktivní výherní linii. Nemusíte se u toho řídit žádnými složitými pravidly a díky tomu nemusíte být ani žádným expertem, abyste si tento jedinečný výherní automat zdarma pořádně užili.

Automat Riches from the Deep Online Zdarma

 

V tomto hracím automatu se výherní linie tvoří zleva doprava, počínajíc válcem nejvíce vlevo. Všechny výherní linie si můžete prohlédnout v tabulce výplat. V ní se také dozvíte, že tím nejcennějším symbolem je symbol ženy. Za výherní kombinaci tvořenou pěti takovými symboly získáte výhru v hodnotě 1000 mincí. Zároveň se jedná o stacked symbol tohoto automat. Mimo to můžete narazit i na scatter a wild symboly. Wild symbol dokáže nahradit všechny ostatní běžné hrací symboly a tvořit tak více výherních kombinací. Scatter symbol má v tomto automatu také speciální funkci. Za prvé vám nabídne spoustu skvělých výher a za druhé dokáže aktivovat spiny zdarma. Spinů zdarma může být až 12, a pokud máte dostatek štěstí, tak je můžete během bonusové hry aktivovat opětovně.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti