Menu

Magic Gate

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Magic Gate

Automat Magic Gate Online ZdarmaMagic Gate není jen jednoduchým výherním automatem zdarma. Jedná se totiž o bránu do čínského Zakázaného města. Toto nádherné město je plné zlata a dalšího bohatství, a abyste se do tohoto města mohli podívat, musíte pouze stisknout tlačítko spin a roztočit válce. Když se vám podaří zobrazit na válcích tu správnou výherní kombinaci, tak si navíc kousek bohatství tohoto města můžete odnést domů. Tento výherní automat zdarma se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi a hráči se musí řídit pouze základními pravidly. Tato pravidla nejsou navíc vůbec těžká. Dosažení touženého bohatství je tak velmi snadné. To ale ostatně platí pro všechny výherní automaty zdarma pocházející z dílny vývojářské společnosti Red Tiger.

Automat Magic Gate Online Zdarma

 

Tento výherní automat se také může chlubit vysoce kvalitní grafickou stránkou a neuvěřitelnými animacemi, které se také pojí ke kultuře starověké Číny. Ve srovnání s ostatními hracími automaty online, které jsou na trhu dostupné, je ovládání tohoto automatu velmi jednoduché. Pro zahájení hry musíte nastavit své sázky, což je velmi snadné. Sázky se pohybují od 0,2 do 500 dolarů, takže pro hraní tohoto výherního automatu nepotřebujete mnoho. Pokud ale chcete dosáhnout na vyšší výhry, musíte také vsadit vysoké sázky. Sázky můžete měnit pomocí tlačítek + a – a mohou být změněny před každým kolem. Tím nejdůležitějším symbolem tohoto výherního automatu zdarma je wild symbol, který vám také vyplatí ty nejvyšší možné výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti