Menu

Pool Shark

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pool Shark

Pool Shark Automat Online ZdarmaTento výherní automat se řadí mezi velmi zábavné ale při tom jednoduché výherní automaty zdarma. Tvůrcem tohoto pohodového výherního automatu je vývojářská společnost Habanero. Pool Shark je při tom spojením moderního a klasického výherního automatu v jednom. Tento skvělý výherní automat online zdarma obsahuje pouze pár pravidel, která jsou navíc velmi jednoduchá. Soubor použitých symbolů také obsahuje řadu těch nejběžnějších klasických symbolů. Mezi nimi se nachází čísla a písmena. Naleznete zde ale i symboly spojené s tématem. Tím hlavním rozdílem mezi klasickými a tematickými symboly je hodnota výher, které přinášejí. Tematické symboly vám přinesou vysoké výhry, zatímco klasické symboly nabízí výhry nižší, ale mnohem častější.

Pool Shark Automat Online Zdarma

 

Tento systém výher přináší spoustu výhod, minimalizuje vaše ztráty a maximalizuje zisky. Design tohoto výherního automatu je velmi uvolněný. Hlavní hrací pole je velmi atraktivní a může přitáhnout spoustu hráčů. Samotná hra se pak odehrává na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Všechny možné výherní kombinace jsou názorně ukázány v tabulce výplat. Rozhodně vám tak doporučuji se s touto tabulkou před započetím hry seznámit a zjistit, zda vám nabízené výhry vyhovují. Mimo běžných výher na vás v tomto výherním automatu zdarma čekají i bonusové funkce. Jednou z nich je wild symbol a jinou zase známá a velmi populární hazardní mini hra. Tento výherní automat zdarma je vaší snadnou cestou k celé řadě skvělých výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti