Menu

Secret Cupcakes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Secret Cupcakes

Výherní Automat Secret Cupcakes Online ZdarmaVýherní automat Secret Cupcake je plný těchto sladkých dortíčků, a rozhodně se nejedná o tu z věcí, kterou je možné nemilovat. Zvláště když jde o takovou dobrotu. Tyto dortíčky v tomto automatu vypadají tak chutně a všem hráčům se při hraní těchto stíracích losů budou sbíhat chutě.

Výherní Automat Secret Cupcakes Online Zdarma

 

Téma tohoto výherního automatu je sladké, ale také lukrativní. Automat má podobu stíracích karet s nejvyšší možnou výhrou v hodnotě 4000 násobku vaší sázky. S tak vysokým potenciálem výher, výbornou grafickou stránkou a zajímavým tématem není možné, aby si tuto hru nezamilovali všichni hráči.

Než se pustíte do hraní, raději se před tím pořádně najezte. Může se totiž klidně stát, že vám při hraní tohoto výherního automatu pořádně vyhládne. Co vás na tomto výherním automatu rozhodně překvapí je jeho výborná grafická stránka. Grafická stránka byla mírně limitovaná, ale tvůrce automatu na tom zapracoval a dokázal to změnit.

K získání výher budete muset na herním poli najít tři stejné symboly, kterými mohou být například tři náramně vypadající dortíčky. Na pozadí automatu je vyobrazeno více sladkostí, jako jsou například lízátka nebo bonbóny.

Funkce automatu

Vaše sázky se v tomto automatu mohou pohybovat od 0,01 do 10,00 mincí za každou stírací kartu. Jedná se o decentní rozsah sázek, který je vhodný pro spoustu lidí, kteří neradi příliš riskují.

Změnu sázky je možné provést velmi jednoduše pomocí pouze na symbol mince, který najdete na spodní straně herní obrazovky. Na každé kartě musíte setřít celkem devět polí a mezi nimi objevit tři stejné symboly. Některé dortíčky obsahují i násobitele výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti