Menu

Barbary Coast

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Barbary Coast

Hrací Automat Barbary Coast Zdarma OnlinePokud se vám líbil film Piráti z Karibiku od Disney, tak si určitě oblíbíte i video automat Barbary Coast. Tento 3D výherní automat od společnosti Betsoft vás přenese do nebezpečného světa pirátů a pokladů utopených na mořských dnech a jediné, co musíte udělat pro získání výhry, je nalézt tyto skryté poklady na válcích. Automat Barbary Coast nabízí 30 výherních liniích, 5 válců, HD grafiku, šermířské souboje, soutěže v pití piva a bonusové kolo hledání pokladu.

Hrací Automat Barbary Coast Zdarma Online

 

Tento výherní automat ještě sice není dostupný na mobilních telefonech, ale pro jeho hraní na počítači nemusíte nic stahovat. Je kompatibilní s operačními systémy Mac, Windows a Linux.
Hodnota vsazených mincí ve výherním automatu Barbary Coast se pohybuje od 0,02 do 0,50 a vsadit můžete až 5 mincí na každou výherní linii. Maximální počet vsazených mincí je 150 a právě tuto hodnotu musíte vsadit, abyste mohli získat nejvyšší jackpot, kterým je 12 500 mincí. Stejně jako všechny ostatní výherní automaty od společnosti Betsoft má výherní automat Barbary Coast spoustu možností nastavení a jednoduché ovládání. Herní prostředí je uživatelsky přátelské se skvělou grafikou, zvukovými efekty a animacemi. Výherní automat Barbary Coast je zábavnou hrou, která nadchne i ty nejvybíravější hráče.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti