Menu

Full of Luck

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Full of Luck

Výherní Automat Full of Luck Online ZdarmaVýherní automat Full of Luck vytvořila společnost Casino Technology a jeho téma bylo inspirováno Irskou lidovou kulturou. Proto očekávejte spoustu zeleně, zlatých prvků a čtyřlístků. Celý tento výherní automat je o štěstí a o všem, co je spojeno s Irskem. Celá herní obrazovka se tak topí v záplavě čtyřlístků a zelené trávy, a to od spodku až po vrch. Válce se nachází ve středu herní obrazovky a pod nimi je umístěn ovládací panel. Vzhled herní obrazovky je velmi klasický se třpytivými symboly, které jednoduše upoutají vaši pozornost.

Výherní Automat Full of Luck Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma není možná naprosto originální, co se týče jeho tématu a jeho grafická stránka je průměrná. Průběh hry tohoto automatu je klasický a vy se tak budete muset řídit pouze jednoduchým souborem klasických pravidel. Automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 15 výherními liniemi. Právě na této ploše musíte tvořit své výherní kombinace, za které obdržíte peněžní odměny. Po získání výhry ale můžete ještě jednou zkusit vaše štěstí v rámci hazardní hry, kde je možné výhry zdvojnásobit uhodnutím správné barvy následující karty z balíčku.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou většinou klasické povahy. Narazíte zde na karetní symboly, kterými jsou eso, král, královna, kluk, 10 a 9. Tyto symboly vám vyplatí výhry v hodnotě od 5 do 150 kreditů. Těmi nejhodnotnějšími symboly jsou zlaté podkovy, dolarové mince, berušky, zvony a zlatý kotlík. Za symbol zlaté koňské podkovy můžete vyhrát až 700 kreditů a tu stejnou hodnotu vám vyplatí i zlatá dolarová mince. Wild symbolem je čtyřlístek, který má hodnotu až 9000 mincí. Scatter symbolem je hvězda.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti