Menu

Troll Hunters

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Troll Hunters

Výherní Automat Troll Hunters Online ZdarmaTato hra má trochu z Dungeons and Dragons a trochu ze Hry o trůny a odehrává se na inovativním herním poli o velikosti 5×5, které je pro výherní automaty od Play’N’Go jedinečné. Místo válců a výherních linií se snažíte spojit tři a více symbolů kdekoli na hracím poli. Když vytvoříte výherní kombinaci, symboly po vyplacení výhry explodují a zbývající symboly se sesypou na jejich místo, což často vytvoří nové výherní kombinace. Tento systém není u této hry novinkou, můžete ho najít i u jiných výherních automatů jako je Energoonz a Big Ticket.

Výherní Automat Troll Hunters Online Zdarma

 

Hra je zasazena do pustých hor a objevují se v ní drsně vypadající postavy, které jsou na lovu trollů. Tyto postavy stojí po pravé straně herního pole. Během bonusové funkce jsou nahrazeny trollem a symboly se pokryjí jinovatkou. Symboly spíše do herního pole padají, než aby docházelo k jejich točení. Zobrazují postavy lovců trollů, železné šperky a neobvykle i velký kus masa. Nejedná se o ten nejlepší soundtrack, na jaký jsem u Play’N’Go narazil, ale svoji funkci plní perfektně. Zaslechnout budete moci zvuky větru, šustění a občasný řev v jinak počítačově vytvořené znělce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti