Menu

West Town

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

West Town

West Town Automat Online ZdarmaWest Town je výherní automat, který byl stejně jako spousta slavných filmů a jiných automatových her inspirován americkým divokým západem.

West Town Automat Online Zdarma

 

Nyní si toto téma můžete užít i na platformě společnosti BGaming. Automat West Town je malá usedlost, která se nachází daleko v odlehlých částech divokého západu. V nehostinné a pouštní krajině zde stojí jen několik málo domů a jako pozadí automatu slouží pohled na hlavní ulici tohoto malého městečka s několika dřevěnými domy po obou stranách. Hlavní ulici tvoří hliněná cesta, která je vlivem horka plná puklin. Po dešťové vodě zde není ani památky. Na pozadí za městečkem se tyčí vysoká červená hora, která městečku dodává typický westernový vzhled.

Tento výherní automat zdarma vám ale nenabídne přílišnou svobodu. Rozkládá se na 5 válcích a k dispozici budete mít 9 výherních linií, které jsou nastaveny fixně. Vy si můžete nastavit hodnotu sázky na výherní linii, která se pohybuje od 0,10 až do 1 mince. Vše potřebné k nastavení se nachází na herní obrazovce a tlačítka jsou navíc označena barevně. Jakmile máte hodnotu sázek připravenou, můžete už jen jednoduše roztočit válce nebo k tomu použít automatickou funkci.

Herní symboly

Herních symbolů je v tomto automatu celkem deset a naleznete je všechny přehledně v tabulce výplat. Symboly hracích karet mají hodnotu od 10 až po eso, ale v tomto automatu jsou alespoň jejich obrázky sladěné s tématem. Všechny ostatní symboly jsou tematické, vyobrazující předměty z divokého západu nebo kovboje. Je zde například šerifův odznak, truhlice s pokladem, pistole, šerif a sklenice plná whisky. Žolík je wild symbolem, ale nechybí zde ani scatter symbol v podobě plakátu Wanted.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti