Menu

Banana Party

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Banana Party

Výherní Automat Banana Party Online ZdarmaVýherní automat Banana Party pro vás připravila společnost Casino Technology a jedná se o pětiválec se třemi řádky a 25 výherními liniemi. S tímto automatem se připravte na naprosto všechno, co není normální. Počet výherních linií byl rozdělen do dvou skupin a můžete je využít pro tvoření výherních kombinací ve směru zleva doprava a zprava doleva.

Výherní Automat Banana Party Online Zdarma

 

Mezi běžné herní symboly automatu Banana Party patří všelijaké dobroty, které spolu dokáži vytvořit opravdovou vitaminovou bombu. Pro vás to ale znamená ještě něco jiného, a to obrovské peněžní výhry.

Herní symboly

Protože se jedná o symboly se spoustou vitamínů, narazíte na válcích na šťavnaté ovoce v podobě jablek, melounů, hroznů, třešní a citrónů. Melouny jsou nádherně slaďoučké a za výherní kombinaci tvořenou z pěti symbolů vám vyplatí 200 mincí. Tím nejhodnotnějším symbolem je ale klasický symbol 7, který vám vyplatí až 500 mincí. Wild symbolem je napůl oloupaný banán, který může nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Znamená to, že banán můžete zapojit do všech ostatní výherních kombinací a zvýšit tak své výhry. Cílem je dosáhnout na maximální možné výplaty. Než začnete hrát, tak je dobré podívat se do tabulky výplat a zjistit, jak jsou jednotlivé výherní kombinace oceněny.

Za tři wild symboly zobrazené na jedné výherní linii získáte 400 mincí. Za 4 tyto symboly pak vyhrajete 750 mincí a nakonec za výherní kombinaci tvořenou z pěti wild symbolů obdržíte 1000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti