Menu

Wild Hills

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Hills

Automat Wild Hills Online ZdarmaVýherní automat Wild Hills vám přináší společnost Casino Technology a jedná se o klasický pětiválec s 10 výherními liniemi. Počet výherních linií tohoto automatu byl nastaven fixně, proto není možné roztočit válce s jiným počtem výherních linií. Pro veterány to možná bude negativní vlastnost tohoto automatu, ale zcela novým hráčům to jistě vadit nebude. Výherní automat byl vytvořen pomocí HTML5 kódu a nemusíte se tak starat o Flash podporu a zahrát si můžete klidně na mobilních telefonech i tabletech.

Automat Wild Hills Online Zdarma

 

Výherní automat obsahuje 10 výherních linií a tou nejvyšší možnou sázkou je 0,50, což jen potvrzuje fakt, že tento výherní automat není určen pro vysoké sázkaře.

V tomto automatu online se nicméně setkáte se scatter symboly a wild symboly, které vám pomohou dosáhnout na mnohem vyšší výhry. Wild symbolem tohoto automatu je arktická liška, která vám vyplatí 10 000 mincí za výherní kombinaci z pěti symbolů. Zlatý orel je scatter symbolem a při zobrazení tří nebo více těchto orlů aktivujete spiny zdarma.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu začínají hracími kartami s hodnotou od 9 až po eso. Hrací karty představují ty nejběžnější symboly automatu a jejich vzhled byl perfektně sladěn s tématem automatu. Za symbol esa a krále získáte maximálně 250 mincí. Dalšími symboly tohoto automatu jsou divoká zvířata a ptáci. Tyto symboly jsou tou hlavní atrakcí tohoto automatu. Narazit můžete například na berana, horské kozy, vrabce a veverky. Těmi nejhodnotnějšími symboly jsou symbol berana a symbol horských koz, které vám za pět spojených symbolů vyplatí 750 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti