Menu

Alice in Wonderland BF

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Alice in Wonderland BF

Výherní Automat Alice in Wonderland BF Online ZdarmaAlice in Wonderland je roztomilá hra, která vám nabídne vysokou úroveň zábavy. Její rozložení je pro výherní automaty od společnosti BF Games velmi běžné. K dispozici budete mít 5 válců, 3 řádky a 243 výherních linií. Přesně toto rozložení je ve světě výherních automatů zdarma považováno za nejvíce prospěšné pro hráče. A právě díky tomuto rozložení máte zajištěny velmi časté výhry. Grafická stránka tohoto výherního automatu je také na vysoké úrovni. Díky perfektní a plynulé grafice se budete moci přenést do skvělé, dobrodružné a fantastické Říše divů. Na vlastní kůži tak budete moci zažít všechny divy, se kterými se v Říši divů setkala i Alenka.

Výherní Automat Alice in Wonderland BF Online Zdarma

 

Téměř všechny postavy jsou s touto fantastickou říší nějak spojeny, ale automat obsahuje i jiné symboly. Těmi jsou některá čísla a anglická písmena a jedná se pouze o ty nejníže ohodnocené herní symboly. Těmi nejméně hodnotnými symboly jsou čísla 9 a 10, která vám vyplatí maximálně pouhých 200 mincí, a to při využití hry s maximální sázkou. Písmena Q, K a J jsou o něco hodnotnější a mohou vám vyplatit až 300 mincí za jedno zatočení. Symbol A je na tom ještě o něco lépe a vyplatí vám 500 mincí. Tyto symboly a jejich výhry pro vás budou velmi důležité, protože právě díky nim budete moci pokračovat dlouhou dobu ve hraní s dostatečným herním kreditem. Při tom můžete čekat na získání vyšších výher, které jsou ale mnohem vzácnější.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti