Menu

Gemstone of Aztec

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Gemstone of Aztec

Automat Gemstone of Aztec Online ZdarmaVýherní automat Gemstone of Aztec se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi a je situován do překrásného prostředí jihoamerického kontinentu.

Automat Gemstone of Aztec Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje grafické prvky, jako jsou například kamenné kalendáře, mapy, zlaté cihly nebo kamenné kruhy. Mimo diamanty pak mezi ostatní symboly patří také symboly hracích karet od 10 až po eso.

Sázky si v tomto výherním automatu můžete nastavit kdekoli v rozmezí od 0,01 až do 200 dolarů. Automat je tak vhodný pro všechny hráče. Výhodou tohoto výherního automatu je jeho wild symbol, který má podobu loga automatu. Právě tento symbol vám pomůže vytvořit výherní kombinace ve spojení s ostatními symboly. Vytvořit dokonce můžete i několik výherních kombinací najednou. Dalším speciálním symbolem je scatter symbol, který vám vyplatí výhry z jakékoli pozice na válcích. Díky scatter symbolům můžete mít naději pro získání výher, i když se vám nepodaří spojit žádné stejné symboly na prvních dvou válcích.

Funkce automatu

Pět válců tohoto výherního automatu vám přinese spoustu zábavy a jedná se o další skvělou ukázku výborné práce vývojářského týmu společnosti Fugaso. Dokonale jsou vyobrazeny všechny symboly i ostatní herní prvky. Stejně jako i v ostatních výherních automatech od této společnosti jsou i zde pro vás nachystány hodnotné odměny, ale i tak je nutné hrát s rozumem.

Automat pro vás má nachystanou i bonusovou funkci, která vás obdaří opravdu štědrými výhrami. K aktivaci této funkce musíte na válcích zobrazit tři nebo více scatter symbolů najednou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti