Menu

Gods of Olympus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gods of Olympus

Online Automat Gods of Olympus ZdarmaAčkoli je výherní automat GodsofOlympus inspirovaný jedním z nejčastějších témat, jedná se o naprosto výjimečný výherní automat zdarma. O starověkém Řecku vypráví spousta výherních automatů, tento automat danému tématu ale přináší špetku jedinečnosti. Design tohoto automatu je také naprosto božský. Zkrátka celý výherní automat byl navržen k naprosté dokonalosti. Používá vysoce kvalitní grafiku, plynulé a tematické animace a odpovídající zvukové efekty. Výhry, které tento výherní automat zdarma nabízí, jsou také velmi atraktivní. Čekají na vás dvě exkluzivní bonusové funkce, které obsahují spoustu skvělých výher. Jednou z nich je bonusové kolo se spiny zdarma a další funkcí je výběr z možností. V této bonusové funkci má hráč šanci vybrat si atraktivní okamžité výhry.

Online Automat Gods of Olympus Zdarma

 

Tento výherní automat se skládá z 5 válců a 20 výherních linií. Na začátku každého kola si můžete nastavit počet výherních linií od 1 do 20. Nastavit si také můžete hodnotu a počet vsazených mincí. Navíc automat obsahuje, mimo již zmíněných bonusových funkcí, wild symboly v podobě řecké bohyně, které fungují jako náhrada za ostatní hrací symboly. Nesmí chybět ani scatter symbol. Oba tyto symboly vám přinesou atraktivní výhry a scatter symbol také slouží jako váš klíč jak ke spinům zdarma, tak i k bonusu výběru z možností.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti