Menu

Troll Faces

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Troll Faces

Výherní Automat Troll Faces Online ZdarmaVýherní automat Troll Faces je hrou určenou přímo pro vás, pokud máte rádi smích, internetová rčení a všechny možné vtipy. Tento výherní automat využívá veselé obrázky vytvořené anonymními autory a přináší tak spoustu veselí přímo k vám domů. Tento kasinový výherní automat obsahuje celkem 5 válců se třemi řádky a 25 výherními liniemi.

Výherní Automat Troll Faces Online Zdarma

Výherní automat Troll Faces zdarma je velmi jednoduchý na ovládání. Hráči zde musí vytvářet výherní kombinace spojováním alespoň tří stejných symbolů na jedné výherní linii. Všechny výherní linie se tvoří ve směru zleva doprava a měli by začínat na válci nejvíce vlevo. Ve hře jsou také dva speciální symboly, které vám pomohou k získání ještě vyšších výher.

Speciální symboly

Směšný symbol LOL je symbolem, který dokáže nahradit všechny ostatní herní symboly a vytvoří tak ještě více výherních kombinací. Tento symbol nicméně nemůže nahradit symbol pláče. Za 5 symbolů LOL zobrazených na jedné aktivní výherní linii získáte v tomto automatu tu nejvyšší možnou cenu.

Plačící symbol vám sice nevyplatí žádné výhry, ale alespoň aktivuje spiny zdarma. Když se vám kdekoli na válcích zobrazí 3, 4 nebo 5 těchto symbolů, tak si můžete zahrát postupně 1, 3 nebo 10 spinů zdarma.

Ceny výherního automatu

Při hraní výherního automatu Troll Faces můžete očekávat pořádnou dávku zábavy doprovázenou nekonečným množství různých výher. Hrát vám při tom bude veselý soundtrack a s použitým směšným designem dohromady pro hráče tvoří velmi atraktivní atmosféru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti