Menu

Royal 7 Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Royal 7 Fruits

Royal 7 Fruits Automat Online ZdarmaVýherní automat Royal 7 Fruits je určen pro ty hráče, kteří chtějí ochutnat velmi sladké a štědré ovoce. Všech 5 válců se třemi řádky a 25 výherními liniemi je naplněno tímto svěžím ovocem. Nádherný pohled na toto štědré ovoce z královské zahrady si užijete právě v tomto výherním automatu, a navíc k tomu získáte i neuvěřitelné peněžní odměny.

Royal 7 Fruits Automat Online Zdarma

 

Při hraní tohoto automatu budete mít možnost navštívit zahradu královského paláce. Neměli byste mařit časem a hned se pusťte do spojování stejných kousků ovoce na aktivních výherních liniích. Všechny výherní kombinace musí začínat na válci nejvíce vlevo. Mimo běžných symbolů na vás v tomto herním automatu čekají i symboly speciální.

Speciální symboly

Prvním speciálním symbolem je číslo 7. S pomocí tohoto šťastného čísla můžete vytvořit mnohem více výherních kombinací. Sedmička totiž dokáže nahradit všechny ostatní herní symboly. Za spojení pěti sedmiček na aktivní výherní linii vyhrajete tu nejvyšší nabízenou odměnu.

Šaškovská čepice je dalším speciálním symbolem, který vás přivede ke spinům zdarma. Zobrazte na válcích alespoň tři šaškovské čepice a aktivujete spiny zdarma.

Jak hrát

Tato královská zahrada je plná čerstvého ovoce a nabízí neuvěřitelné ceny naprosto všem hráčům. Tak na nic neváhejte a zajděte také do královských zahrad získat trochu svého štěstí. Pro hraní výherního automatu Royal 7 Fruits se nemusíte registrovat ani platit žádné poplatky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti