Menu

Legends of the Sea

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Legends of the Sea

Hrací Automat Legends of the Sea Online ZdarmaVýherní automat Legends of the Sea je pestrobarevný a zajímavý pětiválcový výherní automat s 30 výherními liniemi.

Hrací Automat Legends of the Sea Online Zdarma

 

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují poklady, mořské koníky, objevovatele a mořské panny. Kvalita výtvarných prvků automatu výrazně převyšuje průměr a můžete si tak být naprosto jisti, že na vás nečekají žádné průměrné ani standardní symboly. Prostě žádné třešně, bary ani pokerové karty. Většina všech symbolů má 3D formát a skvělé animace. Jejich vzhled je vždy pestrobarevný a zajímavý. Co je ale mnohem důležitější, v nabídce se nachází také wild symboly, které vám pomohou doplnit neúplné výherní kombinace. Ve hře jsou také scatter symboly, které jsou aktivátory spinů zdarma. V bonusovém kole pak budete mít na výběr z několika bublinek, kdy každá z nich znamená okamžité peněžní odměny.

Funkce automatu

Po spuštění automatu se před vámi objeví pět válců, které jsou tematicky upraveny. Na válcích na vás čeká řada bonusů i wild symboly. Funkce automatu jsou stejné, jako u všech ostatních automatů tohoto výrobce. Wild symbol zde slouží jako náhrada všech ostatních herních symbolů a k tvorbě více výherních kombinací. Scatter symbol bude vaším klíčem ke spinům zdarma, kterých můžete získat až 20. Nakonec je zde i bonusový symbol, který aktivuje speciální bonusovou hru.

Tím nejlepším na tomto výherním automatu je, že si ho můžete zahrát naprosto kdekoli a kdykoli. Můžete si ho spustit na tabletech nebo chytrých telefonech. Při hraní na klasických počítačích ale nečekejte příliš kvalitní rozlišení obrazovky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti