Menu

Candy Cash Deluxe

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Candy Cash Deluxe

Automat Candy Cash Deluxe Online ZdarmaNení vůbec žádným překvapením, že vznikl výherní automat Candy Cash Deluxe. Díky tomuto výhernímu automatu se dále rozrostla rodina bonbónových výherních automatů a konkrétně tento automat jí dodává nádech exkluzivity. Publikum je zde lákáno na spojení starých prvků s těmi novými, a zda se jedná o spojení úspěšné, to záleží pouze na vašem hodnocení.

Automat Candy Cash Deluxe Online Zdarma

 

Výherní automat Candy Cash Deluxe vychází z výherního automatu Candy Cash, zvláště co se týče grafické stránky a tématu. Průhledné válce jsou naplněny slaďoučkými symboly, ale v tomto případě jsou umístěny na pozadí, které vypadá jako nejmodernější černý tapetový papír se zlatými květinovými ornamenty. Jedná se o velmi prostý detail, který ale automatu dodá naprosto nový vzhled.

Hudební doprovod byl také změněn a nyní se jedná o jazzovou melodii. Při hraní si tak budete připadat, jako byste čekali v hale nějakého pětihvězdičkového hotelu. Právě těmito detaily se tento výherní automat mění na luxusní verzi původní automatové hry.

Počet výherních linií tohoto automatu je 30 a vy si můžete aktivovat jakýkoli počet od 1 do 30. Počet válců je 5. Veškeré nastavení se provádí v menu, a jakmile máte veškeré nastavení hotové, můžete zahájit hru.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují symboly hracích karet od 10 až po eso, které vám vyplatí nižší výhry. Vyššími symboly jsou pruhované bonbóny, červená srdíčka a zlaté symboly dolaru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti