Menu

88 Wild Dragon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

88 Wild Dragon

Výherní Automat 88 Wild Dragon Online ZdarmaVýherní automat 88 Wild Dragon vás zve na dobrodružnou výpravu na východ za draky. Na této výpravě si budete moci užít naprosto vše, na co se u běžných výherních automatů těšíte. Draci jsou navíc skvělým lákadlem a jsou velmi oblíbení, zvláště právě v asijské kultuře, kde jsou velmi často používaným symbolem.

Výherní Automat 88 Wild Dragon Online Zdarma

 

Tento výherní automat si můžete zahrát na tabletech i mobilních telefonech. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,20 až do 100 mincí. Tak široký rozsah sázek může oslovit spoustu hráčů, od naprostých začátečníků až po hráče zkušené. Zahrát si můžete také za reálné peníze nebo zdarma, jen pro zábavu.

Hlavní barvou celého automatu je červená, která automatu dodává spoustu života. Červená byla zvolena z toho důvodu, protože se jedná o barvu štěstí, a to je při hraní výherního automatu potřeba. Celý tento výherní automat je zábavný a doprovázet vás bude při hraní veselá orientální hudba. Naprosto vše tak slouží k uspokojení hráčů, kteří musí být při hraní tohoto výherního automatu maximálně spokojeni. Pokud vás nicméně doprovodná hudba nebaví, tak ji můžete kdykoli vypnout.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu byly vytvořeny k naprosté dokonalosti. Je jich celkem 10 hlavních symbolů a 2 speciální symboly. 5 symbolů tvoří herní karty, které byly přizpůsobeny automatu tak, aby byli jedinečné, ale také aby obsahovaly orientální prvky. Dalších 5 symbolů má podobu orientálních symbolů.

Dvěma speciálními symboly jsou wild symbol a scatter symbol. Oba dva tyto symboly mají podobu draků. Wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly, zatímco scatter symbol je vaším klíček ke spinům zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti