Menu

Yakuza

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Yakuza

Výherní Automat Yakuza Online ZdarmaVýherní automat zdarma Yakuza vypráví příběh o jedné mezinárodní organizaci, která je sestavena z vedoucích hlav organizovaného zločinu a nachází se v Japonsku. Cílem této organizace je koordinace kriminálních aktivit a nezákonných obchodů. Jedná se o velmi populární téma nejen výherních automatů, ale také jiných her, knih a filmů.

Výherní Automat Yakuza Online Zdarma

 

S tímto tématem pro výherní automat přišla společnost Fugaso, která vás tímto zve na výlet do Asie, na kterém můžete obdržet výhru až v hodnotě 22 000 mincí. Zkrátka a dobře, zdejší kriminálníci se s vámi o svoje zisky chtějí rozdělit. Za oplátku jim ale musíte pomoci a je velmi pravděpodobné, že si u toho ušpiníte své ruce. Při hraní narazíte i na spiny zdarma, wild symboly a scatter symboly. Nejnižší množnou sázkou je 0,40 mincí.

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 20 výherními liniemi, ale počet výherních linií si nastavit nelze. Hrát tedy musíte s 20 výherními liniemi, ale upravit je možné hodnotu sázek. Minimálně je možné vsadit si 0,02 mincí na každou výherní linii, což dělá celkem 0,40 mincí. Hráči s vysokým herním rozpočtem si možná vsadí rovnou tu nejvyšší sázku v hodnotě 100 mincí a dosáhnout tak na ty nejvyšší odměny.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu představují například asijskou šavli, která je potřísněná krví, zlatého draka, pytle plné zlata, hrací karty, káry, srdce, piky, kříže, mafiánského šéfa a ženskou členku této mafie.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti