Menu

Triple Star

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Triple Star

Triple Star Automat Online ZdarmaTriple Star je základní a jednoduchý výherní automat od společnosti Wazdan Gaming. V tomto automatu narazíte na symboly J, A, Q, K a 10. Na první pohled vypadá tento automat velmi jednoduše, ale jeho funkce povznesou celý herní zážitek na naprosto jinou úroveň. Jak se říká, první dojem může pěkně klamat. Je ale pravdou, že se společnost Wazdan Gaming snažila zachovat tento výherní automat zdarma v co nejklasičtější podobě. K dispozici budete mít 10 výherních linií a 5 válců. Na rozdíl od jiných výherních automatů, zde nebyly zahrnuty žádné animace, ale zvukový doprovod vás bude skvěle bavit.

Triple Star Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat má režim automatické hry, takže pokud se cítíte unaveni z neustálého roztáčení válce, můžete jednoduše kliknout na tlačítko auto play a válce se budou točit samy. Výherní kombinace a možné výhry se dozvíte z tabulky výplat. Ovládání je opravdu jednoduché.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti